غدیر - عاشورا - انتظار
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

غدیر - عاشورا - انتظار
عقیدتی - سیاسی (اسلامی) به وبلاگ خودتان خوش امدید

باسمه تعالی  

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین یابن رسول الله یا حجت الله علی خلقه

ای حسین ، ای زلال ایمان ، ای بزرگ مرد عرفان ،  هنوز شیعیانت  از گریه هایت  در عرفات  درهنگام  ترک حرم وبدل حج تمتع  به حج عمره  و آهنگ کربلا  و دعای عرفاتت نالانند ، ای زاده زهرا ، ای محو عشق  معبود ، عشق را هم باید از تو آموخت ، و مناجات و صمیمیت را و عبودیت را . و خدا راهم باید از دعای عرفه ات شناخت .

ای حسین چه گفتی ، چه خواندی ، و چه کرده ای ، که  بعد از گذشت بیش از هزار سال  دشت عرفات از نام تو عرفان دارد ،   حاجیان در  فضای آن از بوی  عطرت سرمستند و کربلایت مطاف دلهای عاشقان خداجوی  بی شمار.

اماما ، ای فرزندِ  رسول خداصای سرور آزادگان و آزاد مردان و آزاد اندیشان  ، جهان انسانیت برای رهائی از ظلم وستم یزیدیان زمانشان   ،  از قیام  و حماسه عاشورایت درس آموخته اند و بر علیه هرچه ستم و ستمکاری است می شورند و شیعیانت  نیز در طول تاریخ  با برگزاری مراسم عزاداری ، حماسه عاشورایت را گرامی داشته و می دارند .

ای سرور آزادگان  ، ای سالار شهیدان  آن روز  که مکه را به امر خدا  ترک کردی ،و بسوی کوفه آهنگ  سفر نمودی  فرمان  قتلت را  حاکم  شرابخوار و بوزینه باز و ظالمی که خود را خلیفه مسلمین می پنداشت  صادر و تائید کرد . و لی  دو سال پی در پی است که در ماه  محرم  و سالروز نهضت عاشورائیت  قداره بندان ،حاکمان ظلم و جور ، استکبارجهانی  دشمنان دیرینه دین جدت رسول خدا صلی الله علیه و آله  وسلم  ، یک روز (محرم 1429 بهمن ماه 1386) با رقص شمشیر و قهقهه مستانه  بوش جنایتکار ، رئیس جمهور آمریکا  که از دستانش  خون مسلمانان مظلوم و بی پناه افغانستان و عراق  و ...  می چکد ،  در پایتخت  یکی از کشورهای اسلامی عربی با تائید حاکم ان کشور  فرمان  ، حمله کشتار دستجمعی مردم ستم دیده و آواره از وطن فلسطینی را  در غزه مظلوم صادر می کند و این فرمان ننگین نیز مورد تائید بعضی  دیگر از دولت نامردان کشورهای اسلامی عربی قرار می گیرد  عده زیادی از زنان و کودکان و جوانان و مردان  مسلمانان فلسطینی در غزه شهید  و خانه های زیادی ویران می گردد و جهان انسانیت را عزادار نمودند  ،  که تحت فشار افکار عمومی  جهان  ، استکبار جهانی مجبور به پذیرش آتش بس آنهم با در نظر گرفتن منافع اسرائیل  غاصب ددمنش نامشروع . هنوز قلوب مسلمین از جنایات دژخیمان  اسرائیل عاصب و ضد بشر  جریحه دار است که  بازهم تاریخ تکرار می گردد  و جنایتی هولناکتراز قبل را آغاز می کند ، اینبار   ( محرم 1430 دیماه 1387 )  دشمنان انسانیت  صهیونیسم  نقشه کشتار هدفمند و نسل کشی مسلمانان فلسطسن در غزه را  بجرم مسلمانی  و مقاومت در برابر اشغالگرانِ سرزمین اسلامیشان  ،  طراحی می کنند

در این مرحله ، فرمان آتش و حمله  انگاه صورت می کیرد ، که گیلاس های ... در مجلس گفتگوی ادیان به ریاست بوش جنایتکار (نماینده استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل وریاست جمهور آمریکا ) و با حضور تنی چند از سردمداران کشورهای باصطلاح مسلمان عرب  و تعدادی از مفتیان خود فروخته که خود را به ناحق اهل سنت و جماعت می نامند و داعیه رهبری سیاسی و دینی امت اسلامی را در سر می پرورانند و با همراهی نخست و زیر رژیم غاصب و نامشروع اسرائیل در آمریکا بهم خورد  و جامها به سلامتی صهیونیسم بین الملل نوشیده شد  (با رقص جامها )، به فرمان بوشِ سرمست از باده الکل و قدرت  و تائید  بعضی ازحاکمان میخواره  مسلط بر مسلمین حاضر در این مجلس  ، صادر شد  وچراغ سبز بخاک و خون کشیدن مسلمانان مظلوم و بی پناه فلسطین به ددمنشان اسرائیل از حلقوم نا پاک خائنان به ملت عرب و امت اسلامی نشان داده شد  .  اینک دژخیمان اسرائیلی از طریق هوائی دریائی و زمینی  با خیالی آسوده از اعتراض بعضی ازکشورهای عربی منطقه بی مهابا با بمب های خوشه ای و حرارتی شهرها و ابادی ها را بمباران ومنهدم می نمایند و از طریق دریا و زمین غزه را محاصره و به نسل کشی ملت قهرمان و آواره فلسطین مشغولند و . و ناشران قرآنهای نفیس  ، با نادیده گرفتن آیات قرآن  ، سرمست از باده محبت و دوستی دشمنان تا بن دندان مسلح اسلام و قرآن با سکوت مرگبار خود ، برای اسرائیلیان غاصب و دشمن انسانیت هورا می کشند وغیرت و عزت  عربی و دینی خود را در پای بت استکباری جهان قربانی نموده اند ، و در پنهان هزینه های وحشی گری و نسل کشی ملت فلسطین را از جیب مسلمانان غافل کشورشان می پردارزند . روزی با رقص شمشیر و روزی دیگر با رقص جام ها خون مردم مظلوم فلسطین یه زمین ریخته می شود . 

اماما ، ای سالار شهیدان . این بار خائنان به امت اسلامی و ملت عرب  بی شرمی و بی حیائی را  پیشه کردند وبا کمک کردن به اسرائیل راههای کمک رسانی  به مظلومین را نیز بسته اند  . و در راهپیمائیهای که توسط مسلمانان کشورشان در اعتراض به کشتار مسلمین غزه صورت می گیرد بجای اینکه دشمنان اسلام و قرآن را هدف بگیرند ، آتش بروی مسلمانان می گشایند واجتماع  مسلمانان  بی گناه  را بخاک و خون می کشند .

اماما ای سرور و مقتدای آزادگان بشریت . مردم مظلوم و بی دفاع غزه در دفاع از عقیده وناموس و کاشانه خود و سرزمین اسلامیشان  با بهره گیری از پیام رهائی بخش عاشورائیت  ایستاده اند و عاشقانه شهادت را می پذیرند و دست بیعت با دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین نمی دهند .

اماما ، امسال شیعیانت در ایران اسلامی و دیگر نقاط جهان مراسم سوگواریت را در حالی بر پای میدارند که کودکان و زنان و مردان مظلوم فلسطینی  در غزه ،  بجرم مقاومت و پایداری در برابر اسرائیل خبیث و نامشروع غاصب ، در خاک و خون می غلطند ،  این فاجعه انسانی یاد آور عاشورائی دیگر از ددمنشی یزیدیان زمان ما است .

ای سرور و مولای آزادگان  ، مقاومت غزه با همدلی امت جدت صلی الله علیه و آله  ، با در س آموزی از پیام رهائی بخش عاشورایت ، تسلیم ذلت و وخواری در برابر دشمنان  نمیشوند و از مجاهده در راه خدا تا پیروزی کامل باز نمی ایستند .

اماما ما نیز در انتظار منتقم حقیقی خونت و خون شهیدان از آدم  تا کربلای غزه ، فرزند برومندت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف هستیم و در برابر زورگویان و دژخیمان و یزیدیان زمان  ، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین الملل می ایستیم و تن به ذلت نمی دهیم که درس آزادگی را در مکتب عاشورائی تو آموخته ایم و با امر به معروف و نهی از منکر زمینه را برای ظهور دولت کریمه واحد جهانی به رهبری فرزندت امام مهدی عج آماده می سازیم ، مقاومت امت اسلامی ایران ، لبنان ، عراق ، ، افغانستان ، فلسطین و بیداری جهانی و پشتیبانی دیگر ملتها ی جهان  از مقاومت اسلامی از مظلومان در برابر مستکبرین نشان از طلیعه آمادگی جهان برای پذیرش ظهور دولت واحد جهانی به رهبری منقم حقیقی خون شهیدان است .

اماما ، ای آموزگار آزادی ،ای قافله سالار عاشقان کوی دوست ، ای ثارالله ،  ایام شهادتت و شهادت   فرزندانت  وبرادرانت  و یارانت بخصوص سالار و سپهدار لشکر عاشورائیت حضرت عباس علیه السلام  و شهادت مظلومانه امت جدت در کربلاهای غزه  ، عراق و افغانستان و ...  را به پیشگاه جدت رسول خدا صلی الله علیه  آله  و مظلومه تاریخ مادرعزیزت زهرای مرضیه سلام الله علیها و و یگانه مظلوم تاریخ پدرت امیر المومنین وارث انبیاء و اوصیاء علی بن ابیطالب علیه السلام  و به محضر مقدسِ فرزند برومندت ، منتقم حقیقی خونت و خون همه شهیدان ، آخرین وارث غدیر و نبوت  و وارث   ائمه معصومین  سلام الله علیهم اجمعین ، حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و همه مسلمین جهان و غدیریان عاشورائی منتظر  تسلیت و تعزیت عرض نموده ،  شکست و خذلانِ اسرائیل ددمنش ، و نابودی  استکبار جهانی آمریکای جهانخوار و صهیونسیم بین الملل را از درگاه خداوند قهار مسئلت می داریم .

                           اللهم عجل لولیک الفرج والنصر والعافیه

                                                       لبیک یا حسین

[ چهارشنبه 18 دی‌ماه سال 1387 ] [ 06:56 ب.ظ ] [ جلیل محمود ی ] [ نظرات (8) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
آخرین مطالب
موضوعات وب
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 286708
 **