غدیر - عاشورا - انتظار
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

غدیر - عاشورا - انتظار
عقیدتی - سیاسی (اسلامی) به وبلاگ خودتان خوش امدید

وصل تو گر در نفس آخر است                از همه عمر آن نفسم آرزو است

جانم فدای تو که از دیده ها پنهانی ولی از ما جدا نیستی .

السلام علیک یا بقیة الله

بار دیگر نیمه شعبان زاد روزت  با شور و عشق و شادی فرا رسیده ، همه جا را شادی فرا گرفته ، هیجان ، سرور و نشاط همراه با جلوه دو باره شکوفه های امید ، این همه فریادی است که از قلبهای مشتاق شیعیانت بر می آید که فجر امید مستضعفان فرا رسیده است .

ای آخرین وارث غدیر ، ای آخرین ذخیره الهی

 شیعیانت همواره  فروپاشی کاخهای ظلم و ستم و نابودی مستکبران و طلوع حکومت جهانیت را در برق روشنائی امیدشان  می بینندو چشمان جستجو گرشان بر دروازه هر سحر قامت رسای  تو را منتظرند که : بیایی وباین همه ظلم وستم و تباهی را که به دست جنایتکاران و سلطه گران و دشمنان بشریت بسرکردگی آمریکا و صهیونیسم بین الملل بوجود آمده است پایان دهی  و صلح جهانی در پرتو حکومت جهانیت که وعده خداوند است تحقق بخشی  وجهان انسانیت در سایه جویبار خوشگوار عدالتت در آیند و سیراب شوند.و عرضه بدارند :  الحمد للله رب العالمین .

یا صاحب الزمان

شیعیانت درگوشه و کنار جهان و بخصوص در ایران اسلامی ( پایگاه جهان تشیع)  هر سال ، سالروز میلادت را با بر پائی جشن و چراغانی و آذین بندی  اماکن و معابر گرامی داشته و از درگاه خداوند منان ظهور ت را در خواست می نمایند .

چرا که جهان انسانی از این همه ظلم و ستم که از ستمگران و جباران کشیده است به ستوه آمده وخسته شده اند و مشتاقانه در انتظار ظهور مصلح کل جهان اند که خداون متعال وعده آن را داده است و وعده خدا تخلف نمی شود و حتمی است .

اماما، ای ضامن خون شهیدان ، ای وارث خون حسین

سالروز میلادت را به پیشگاه مقدست و به همه جهانیان و به همه شیعیان چشم به راهت به ویژه نگاهبانان همیشه بیدار حماسه امامت و ولایت وانتظار و ، بیدارگران اقالیم قبله  تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

اللهم عجل لولیک الفرج و النصر ،  انک علی کل شیئی قدیر

[ جمعه 16 مرداد‌ماه سال 1388 ] [ 01:49 ق.ظ ] [ جلیل محمود ی ] [ نظرات (2) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
آخرین مطالب
موضوعات وب
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 287305
 **