غدیر - عاشورا - انتظار
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

غدیر - عاشورا - انتظار
عقیدتی - سیاسی (اسلامی) به وبلاگ خودتان خوش امدید

بیداری اسلامی (دفاع از انقلاب اسلامی بحرین )

تازه ترین جنایت آل خلیفه آتش زدن خانه شیعیان در بحرین 


سرویس خارجی -
مزدوران آل خلیفه با حمایت نظامیان آل سـعود در تازه ترین جنایت خود تعدادی از منازل مردم را به آتش کشیدند و معترضان در حال فرار را به رگبار بستند.
نیروهای امنیتی آل خلیفه با همدستی نظامیان عربستان سعودی تظاهرات مردم بحرین را که در اعتراض به دستگیری 45 زن معترض بحرینی صورت گرفته بود سرکوب کردند.
شهروندان بحرینی در اعتراض به ادامه سیاست های سرکوب آل خلیفه و هتک حرمت و بازداشت تعدادی از بانوان این کشور در منامه راهپیمایی مسالمت آمیز برگزار کردند که با هجوم وحشیانه نیروهای آل خلیفه این تظاهرات به درگیری و ضرب و شتم و تیراندازی مستقیم به تظاهرکنندگان منجر شد.
معترضان بحرینی برای فرار از این حملات به سوی منازل و مجتمع های تجاری پناه بردند که مزدوران آل خلیفه آنها را تعقیب و به سوی آنان آتش گشودند.
نیروهای آل خلیفه همچنین منازل بحرینی ها را به آتش کشیدند و معترضان را محاصره و به رگبار بستند.
گستاخی نظامیان آل خلیفه به حدی بود که تعداد کسانی که قصد فرار داشتند نیز از هجوم وحشیانه نیروهای آل خلیفه در امان نماندند و به رگبار بسته شدند.
فعالان سیاسی بحرین معتقدند مشارکت نکردن مردم در انتخابات میان دوره ای باعث خشم مقامات آل خلیفه شده است و به همین دلیل به سرکوب شدید معترضان پرداختند.
آنها همچنین 45 زن بحرینی را بازداشت کردند که به اعتراف برخی از شاهدان عینی این زنان در زندان با شکنجه و شدیدترین هتک حرمت ها مواجه هستند.
علما، ائمه جمعه، استادان و طلاب علوم دینی و قشرهای مختلف مردم در اعتراض به بازداشت جمعی از بانوان در مساجد دست به تحصن و اعتراض زده اند و اعلام کرده اند تا زمان آزادی زنان به تحصن خود ادامه خواهند داد.
از سوی دیگر، روزنامه ایندیپندنت چاپ انگلیس از سوء رفتار و سرکوب خشونت آمیز نظامیان اردنی در مقابله با معترضان بحرینی پرده برداشت.
این روزنامه نوشت، هم اکنون تعدادزیادی از نظامیان اردنی برای کمک به مقامات آل خلیفه در سرکوب تظاهرات مردمی در این کشور به سر می برند که به دلیل سرکوب شدید تظاهرکنندگان و رفتارهای غیرانسانی آنها با مردم بی گناه بحرین از 90 نفر آنان خواسته شده که به کشورشان باز گردند.
این در حالی است که نظامیان آل سعود، امارات، پاکستان نیز همچنان در بحرین به سر می برند و برای سرکوب تظاهرات مردمی به رژیم آل خلیفه کمک می کنند. (روزنامه کیهان پنجشنبه ۷/۷/۹۰)

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
آخرین مطالب
موضوعات وب
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 287305
 **