غدیر - عاشورا - انتظار
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

غدیر - عاشورا - انتظار
عقیدتی - سیاسی (اسلامی) به وبلاگ خودتان خوش امدید

باسمه تعالی

این اولین بار نیست که شبکه های تبلیغاتی غرب تحت سیطره صهیونیسم جهانی بر علیه مقدسات و ارزشهای الهی دین مبین اسلامی اهانت می نمایند و آخرین بارهم نخواهد بود . چرا که تا استعمارگری و بلعیدن ثروت  دولت های مستضعف مسلمان نشین  و غیر مسلمان خود باخته که بدون جهت در برابر قلندران و ستمگزان خاموش اند ودر برابرکفر جهانی منفعل عمل می کنند وجود دارد. این عمل شرم آور غرب بر علیه اسلام عزیزتمام شدنی نیست چراکه : تنها دین اسلام و اعتقاد به قرآن واسلام عزیز است که با تعالیم پویا خود در برابر ظلم و ستم و استعمارگران ایستاده و مبارزه علیه هر گونه بیداد را در برابر هر زور گویی فرض و لازم می شمارد و هیچ سازشی با ستمگران را جایز نمی شمارد.

 نمونه بارز مبارزه بر علیه هر گونه ظلم و ستم و بیداد در جهان امروز ملت مسلمان و قهرمان ایران اسلامی است که با عمل به ارزشهای انثلاب اسلامی خود به عنوان الگوی مبارزه بر علیه جهانخواران و صهیونیسم بین المللی در جهان شناخته شده است .

امروز آزادی و آزاد اندیشی و عدالت را در اسلام و قرآن و فرهنگ پویای اهل بیت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم می توان جستجوکرد که با فطرت پاک انسانها سازش و مطابقت دارد .

مسلمانان جهان با محکوم کردن اهانت شبکه تلوزیونی دولت غربی دانمارک بر علیه پیامبر اعظم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم که رحمة للعالمین است . به همه ستمگران و جهانخواران آمریکائی و اروپائی اعلام می دارد، چه بخو اهند و چه نخواهند ارزشهای دین اسلام که با فطرت پاک انسها همسوئی دارد در قلوب توده های میلیون انسانهای جهان غرب و شرق نفوذ کرده وخواهد کرد و مردم ستم دیده جهان آماده پذیرش اسلام اند.

دمکراسی و آزادی مورد ادعای آمریکا و دولتهای اروپایی دیگر انسانهای آزاده  را نمی فریبد و حتی کار بجائی رسیده است که خود مردم اروپا و آمریکا نیز ادعا دولتهای خویش را نمی پذیرند وباور ندارند .

علی رغم این همه اهانت به مقدسات اسلامی و قرآن ، گرایش مردم اروپا وآمریکا به اسلام و قرآن ، دولتمردان ستمگر ومستکبرجهانخواررا می آزارد و گرایش مردم به اسلام برایشان عقده شده است و خیال می کنند با اهانت به پیامبر اعظم خدا - که درود خدا براو و اهل بیت پاکش باد- می توانند جلوی نفوذ احکام و ارزشهای خدائی اسلام را در میان مردم خود و دیگر مردم جهان بگیرند ،هیهات هرگز به این آرزو نخواهند رسید چرا که :

چراغی را که ایزد بر فروزد                         هرآنکس پف کند ریشش (ریشه اش ) بسوزد.

آیا دولتهای اروپائی و آمریکائی ، فکر کرده اند که چرا دولت آمریکا که روزی در جهان انا من رجلش به اوج افلاک رسیده بود و کسی زهره آنزا نداشت که به دولت آمریکا و دوستان اقماریش بالاتراز گل بگوید ، امروز در جهان فریاد مرگ بر آمریکا و صهیونیسم بین اللملل همه جا را فرا گرفته و طشت رسوائی دولت آمریکا ( دولت بوش ) از پشت بامها افتاده است و صدای طبل رسوایش را همگان همه روزه می شوند.و بیزاری جهانی از دولت قلدر آمریکا روز به روز بشتر می شود تا آنجا رسیده که بوش نیز به این موضوع اعتراف می کند   ، کاراین ابر قدقد بجائی رسیده که مردمش برعلیه(( دولت بوش)) تقریباً در تمام شهرهای آمریکا دست به تظاهرات ضد جنگ می زنند و از ریختن خوان بیگناهان مردم مسلمان عراق و افعانستان و فلسطین و دیگر نقاط جهان توسط ارتش آمریکا اعلام انزجا و تنفر می نمایند ، وازدولت مردان آمریکائی جنگ افروز بیزاری می جویند. 

ملت قهرمان ایران اسلامی اعم از مسلمان و غیر مسلمان همراه و همگام با مسلمین جهان ودیگر آزاد اندیشان جهان و پیروان ادیان آسمانی اهانت شبکه تلوزیونی دولت اروپائی دانمارک به پیامبراعظم اسلام (ص) را محکوم می نمایدو ازمسببین این اهانت بیزاری می جوید.

ازریاست محترم و محبوب جمهوری اسلام ایران تقاضا دارد ، انزجار و تنفر ملت ظلم ستیز ایران اسلامی را به دولتهای اروپائی و آمریکائی بخصوص دولت دانمارک اعلام دارد .ودر برابر این اهانت واکنشی مناسب ودرخورملت انقلابی ایران اسلامی به جهانیان به ویژه دولت دانمارک نشان دهد .

در خاتمه خدا را شاکریم که دشمنان اسلام و مسلمین را احمق آفریده است.

[ سه‌شنبه 18 مهر‌ماه سال 1385 ] [ 12:10 ق.ظ ] [ جلیل محمود ی ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
آخرین مطالب
موضوعات وب
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 286708
 **